Specjalizuję się w naturalnej fotografii bez pozowania.


Robię zdjęcia dyskretnie i bez lampy błyskowej, dbam o selekcję ujęć dla Ciebie i o to, żeby każda z osób na zdjęciach prezentowała się dobrze.

Fotografia portretowa

Mam wielką radość z fotografowania osób, które nigdy nie stały przed obiektywem. Jeśli zastanawiasz się nad sesją dla siebie, ale obawiasz się o efekty - rozumiem Cię!
Dlatego zadbam o swobodną atmosferę na sesji, a Tobie pozostawiam całkowity wybór ujęć. Po sesji dostaniesz ode mnie galerię ze zdjęciami do wyboru.
Możesz przyjść na sesję sam/sama, z ukochaną osobą lub zamówić u mnie voucher prezentowy.

Cennik zdjęć portretowych - już wkrótce!

Fotoreportaż

Jeśli szukasz alternatywnych zdjęć z imprezy integracyjnej lub chcesz udokumentować swoje wydarzenie w piękny sposób - napisz do mnie (wystawiam faktury :)).

Wszędzie tam, gdzie są emocje, ruch, działanie - tam z chęcią pojawię się z aparatem. Najczęściej fotografuję wydarzenia taneczne i muzyczne, działania projektowe, warsztaty i inne wydarzenia kulturalne.

Dokumentuję także prywatne imprezy rodzinne. Możecie mnie zaprosić na urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie lub niedzielny obiad. :)

Cennik - już wkrótce!

Śluby i wesela

Uwielbiam śluby i wesela. Zwłaszcza takie robione "po swojemu". Staram się przy tym uszanować Waszą przestrzeń i być na tyle niewidzialną, jak to tylko możliwe.

Bardzo lubię naturalny fotoreportaż, więc jeśli obawiacie się pozowania przed obiektywem, a chcecie mieć piękną pamiątkę rodzinną, to będę odpowiednim fotografem dla Was.
Napisz mi o swoich planach, a przygotuję dla Ciebie ofertę ślubną.

Ceny fotoreportażu ślubnego zaczynają się od 2 000 PLN.

Kontakt

Chcesz zapytać o wolny termin? Masz pytania co do sesji? 

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub mailowo: mikromomenty@gmail.com.

Psst:  Nie rezerwuję terminów na dwa lata do przodu, więc możesz się śmiało odezwać nawet w przypadku ślubu "last minute". : >