Specjalizuję się w naturalnej fotografii bez pozowania.


Robię zdjęcia dyskretnie i bez lampy błyskowej, dbam o selekcję ujęć dla Ciebie i o to, żeby każda z osób na zdjęciach prezentowała się dobrze.

Fotografia portretowa

Mam wielką radość z fotografowania ludzi - zwłaszcza takich, którzy nigdy nie stali przed obiektywem. Jeśli zastanawiasz się nad sesją dla siebie, ale obawiasz się o efekty - rozumiem Cię!

Dlatego zadbam o swobodną atmosferę na sesji, a Tobie pozostawiam całkowity wybór ujęć. Po sesji dostaniesz ode mnie galerię ze zdjęciami do wyboru. Możesz przyjść na sesję sam/sama, z ukochaną osobą lub zamówić u mnie voucher prezentowy.

Cennik zdjęć portretowych:

1. Mikro sesja: 10 zdjęć / 350 zł 

2. Pakiet standardowy: 20 zdjęć / 490 zł

3. Pakiet rozszerzony: 40 zdjęć / 590 zł 

Dodatkowe zdjęcie z galerii: 25 zł

Sesje portretowe odbywają się nad Wartą w Poznaniu (lub w innym ustalonym przez nas miejscu).

Zapytaj mnie o termin

Fotoreportaż

Jeśli szukasz alternatywnych zdjęć z imprezy integracyjnej lub chcesz udokumentować swoje wydarzenie w piękny sposób - napisz do mnie (wystawiam faktury :)).

Wszędzie tam, gdzie są emocje, ruch, działanie - tam z chęcią pojawię się z aparatem. Najczęściej fotografuję wydarzenia taneczne i muzyczne, działania projektowe, warsztaty i inne wydarzenia kulturalne.

Dokumentuję także prywatne imprezy rodzinne. Możecie mnie zaprosić na urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie lub niedzielny obiad. :)

Cennik

1 h reportażu / 350 zł

Każda kolejna godzina / 250 zł

Ceny dotyczą fotoreportażu na terenie Poznania.

Zapytaj mnie o termin

Śluby i wesela

Bardzo lubię naturalny fotoreportaż, więc jeśli obawiacie się pozowania przed obiektywem, a chcecie mieć piękną pamiątkę rodzinną, to będę odpowiednim fotografem dla Was.

Ceny fotoreportażu ślubnego zaczynają się od 2.000 PLN.

Napisz mi o swoich planach, a przygotuję dla Ciebie ofertę ślubną.

Konsultacje online 

Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli masz pytania odnośnie fotografowania wesel, obróbki zdjęć lub prowadzenia firmy fotograficznej - zapraszam na konsultację online.

1 h konsultacji / 100 zł

Kontakt

Chcesz zapytać o wolny termin? Masz pytania co do sesji? 

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub mailowo: mikromomenty@gmail.com.

Psst:  Nie rezerwuję terminów na dwa lata do przodu, więc możesz się śmiało odezwać nawet w przypadku ślubu "last minute". : >

Using Format